همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
XFC 201 صفحه فولاد ضد زنگ 3000mm قطر بیرونی برای وسایل خانگی
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
SS2205 2205 صفحه فولاد ضد زنگ شکل مستطیل برای صنعت شیمیایی
| نام محصول: | 2205 صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
طناب قطب فولاد ضد زنگ 904L به صورت سرد
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 904L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
صنعتی 304 فولاد ضد زنگ SS304 ورق در سیم پیچ OEM خدمات
| نام محصول: | 304 سیم پیچ فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
صنعتی 316L سیم پیچ فولاد ضد زنگ SS316L ورق در سیم پیچ OEM خدمات
| نام محصول: | کویل فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
سیم پیچ صنعتی فولاد ضد زنگ 304L SS304 سیم پیچ 0.2mm ضخامت
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 304 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای صنعت انرژی
| نام محصول: | 309s کویل فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
304 سیم فولاد ضد زنگ روشن / قوطی / بهار / جوش SS سیم بهار
| نام محصول: | سیم فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 0.1-16 میلی متر قابل تنظیم |
طناب های سیم فولاد ضد زنگ ASTM مقاوم به پوشیدن 6x19/7x19/6x37
| نام محصول: | طناب های سیم فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
SS 304/316 سیم فولاد ضد زنگ برای سیستم بالوستر
| نام محصول: | 304 316 طناب سیم استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |


