Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
XFC 201 Płytka ze stali nierdzewnej o średnicy zewnętrznej 3000 mm do artykułów gospodarstwa domowego
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
SS2205 2205 Płytka ze stali nierdzewnej w kształcie prostokąta dla przemysłu chemicznego
| Nazwa produktu: | 2205 Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Wlewy ze stali nierdzewnej 904L walcowane na zimno
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Przemysłowa cebula ze stali nierdzewnej 304 SS304 Sheet In Coil Usługa OEM
| Nazwa produktu: | Węzeł ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Przemysłowa cebula ze stali nierdzewnej 316L SS316L Wlewy w arkuszu
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Przemysłowa cebula ze stali nierdzewnej 304L SS304 Cebula 0,2 mm grubość
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 304l |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S Zwoje ze stali nierdzewnej dla przemysłu energetycznego
| Nazwa produktu: | 309s Koła ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Włókno ze stali nierdzewnej 304 Jasne / Cienkie / Wiązkowe / Spawane SS Wiązkowe
| Nazwa produktu: | Drut ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
ASTM Liny z drutu ze stali nierdzewnej odporne na zużycie 6x19/7x19/6x37
| Nazwa produktu: | Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
SS 304/316 Linka z drutu ze stali nierdzewnej do systemu balustrady
| Nazwa produktu: | 304 316 Liny z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |


