Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
XFC 201 Paslanmaz çelik plaka Ev eşyaları için 3000 mm dış çaplı
| Ürün Adı: | 201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
SS2205 2205 Kimyasal Endüstri İçin Paslanmaz Çelik Taş Yaprak Dikdörtgen Şekil
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Soğuk olarak yuvarlanmış 904L paslanmaz çelik bant bobini özelleştirilebilir
| Ürün Adı: | 904L paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik Bobin SS304 Sheet In Coil OEM Servisi
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Endüstriyel 316L Paslanmaz Çelik Bobin SS316L Sheet In Coil OEM Servisi
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Endüstriyel 304L Paslanmaz Çelik Bobin SS304 Bobin 0.2mm Kalınlığı
| Ürün Adı: | 304l Paslanmaz Çelik bobin |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S Enerji endüstrisi için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
304 Paslanmaz Çelik Tel Parlak / Tinny / Bahar / kaynaklı SS Bahar Tel
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
ASTM paslanmaz çelik tel ipleri Kullanım Dayanıklı 6x19/7x19/6x37
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik tel ipleri |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
SS 304/316 Stainless Steel Wire Rope For Balustrading System (Ballustrading Sistemi İçin Paslanmaz Çelik Tel İpi)
| Ürün Adı: | 304 316 Paslanmaz çelik tel halatlar |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |


