Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
Soğuk Dönüştürülmüş Sıcak Dönüştürülmüş 316L Paslanmaz Çelik Taş Mimarlık Dekorasyon Mutfak Eşyaları
| Ürün Adı: | 316l paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Halkalı Çapraz Bölüm 310S Paslanmaz Çelik Yaprak Özel Boyut
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
409L Paslanmaz çelik levha X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti
| Ürün Adı: | 409L paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
12Cr17Mn6Ni5N S20100 SUS201 1.4372 İnşaat projeleri için paslanmaz çelik plaka
| Ürün Adı: | 201 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Dikdörtgen şekli paslanmaz çelik plaka 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
F53 Paslanmaz çelik plaka 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Ürün Adı: | 2507 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Paslanmaz çelik şeridi Metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
0.2mm kalınlığında 304 paslanmaz çelik bobini SS 304 bobini OEM hizmeti
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik sarmal |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
316L Paslanmaz Çelik Bobin 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
430 Paslanmaz çelik bobini 10Cr17 S43000 S43035 S43400 SUS430 X6Cr17
| Ürün Adı: | 430 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |


