Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
SS2328 SAF2507 Paslanmaz çelik bobini F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Petrokimya endüstrisi için
| Ürün Adı: | 2507 Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
SS304L 304L paslanmaz çelik levha levhası 200mm-13000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 304L paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
310S Paslanmaz Çelik Yaprak Taş korozyona dayanıklı 1000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
SS409L 409L paslanmaz çelik plaka plaka soğuk yuvarlanmış ısıya dayanıklı
| Ürün Adı: | 409L paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
SS2507 2507 Paslanmaz çelik plaka OEM Servisi Korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 2507 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Sıcaklığa dayanıklı 316l Paslanmaz Çelik Şerit SS316L Şerit Yapı Malzemesi
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Özel 309S paslanmaz çelik bant metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstriyel sınıf 310S paslanmaz çelik şeridi 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
SS201 Otomotiv alanı için soğuk lastikli paslanmaz çelik şeridi
| Ürün Adı: | 201 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Okyanus mühendisliği için korozyona dayanıklı 2507 Paslanmaz Çelik Çizgi Bobini
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |


