Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
Soğuk çekilmiş Siyah 2205 Paslanmaz Çelik Çubuğu Parlak Yuvarlak Demir Çelik Çubuklar
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
2507 Siyah paslanmaz çelik yuvarlak çubuk endüstriyel sınıf yüzey
| Ürün Adı: | 2507 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
316ti paslanmaz çelik kaynak tel 16mm çelik kablo tel
| Ürün Adı: | 316ti paslanmaz çelik tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
Özel paslanmaz çelik kablo tel AISI 201 304 304L 316 316L 410 430 321 204
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
Paslanmaz çelik metal lazer kesme damgalama parçaları özel boyut
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
No. 2B No. 2D Paslanmaz Çelik Yüzey Tedavisi No. 1 No. 3 No. 4 No. 6 No. 7 No. 8
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Paslanmaz çelik levha 1m uzunluk
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
316L paslanmaz çelik şeridi 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Precision 310S Paslanmaz Çelik Düz Şerit 0.1mm-16mm Petrol ve Gaz Sanayi için
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
022Cr23Ni5Mo3N Paslanmaz Çelik Bobin S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |


