Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
Küçük Boyut Yuvarlak 316L Paslanmaz Çelik Çubuk Çubuk Siyah Çubuk Korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Korozyon Koruması 304 316 316L Paslanmaz Çelik Tel Yapısı Tekstil İçin Ultra İnce
| Ürün Adı: | 304 316 316L Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
201 301 304 306 306l 406 Paslanmaz çelik tel 0.8mm Sert Yumuşak
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
1mm SS304 Tel 304l Paslanmaz Çelik Tel Özel Uzunluk
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
16 ölçümlü paslanmaz çelik tel 304 316 çelik tel ip kablosu
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
200 Serisi Paslanmaz Çelik Yüzey Tedavisi Yağ Hızlı Kablo Çizimi Çevre Dostu
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
304 316 321 Paslanmaz çelik levha tüp yüzey işleme yağ öğütme tel çizim
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
Yumuşak bitirme paslanmaz çelik yüzey tedavisi yağ öğütme ve tel çizme
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
Endüstriyel paslanmaz çelik levhası X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti 409L
| Ürün Adı: | 409L paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
Özel paslanmaz çelik metal tabakası 304 316 201 430 Endüstriyel sınıf yüzey
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |


