Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
Μικρό μέγεθος Στρογγυλό 316L Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα Μαύρη ράβδο Ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | 316L Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
Προστασία κατά της διάβρωσης 304 316 316L Νήμα από ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 304 316 316L Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
201 301 304 306 306l 406 Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,8 mm Δυνατό μαλακό
| Ονομασία προϊόντος: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
1mm SS304 καλώδιο 304l ατσάλινο καλώδιο προσαρμοσμένο μήκος
| Ονομασία προϊόντος: | 304 καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
Διάμετρο 16 Ατσάλινο καλώδιο 304 316 Ατσάλινο καλώδιο
| Ονομασία προϊόντος: | 304 καλώδιο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
200 Σειρά Ατσάλι Επεξεργασία επιφάνειας Χάλυβα Στρίψιμο πετρελαίου Στρίψιμο συρματόπλεγματος Περιβαλλοντικά φιλικό
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σχέδιο συρματόσχοινου άλεσης πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διακόσμηση τοίχων, ξενοδοχείο, κουζίνα, σκάλα |
304 316 321 Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνων από χαλύβδινο
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σχέδιο συρματόσχοινου άλεσης πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διακόσμηση τοίχων, ξενοδοχείο, κουζίνα, σκάλα |
Επεξεργασία επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σχέδιο συρματόσχοινου άλεσης πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διακόσμηση τοίχων, ξενοδοχείο, κουζίνα, σκάλα |
Βιομηχανικό φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti 409L
| Ονομασία προϊόντος: | 409L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Επεξεργασμένο φύλλο μετάλλου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 316 201 430 Επιφάνεια βιομηχανικής ποιότητας
| Ονομασία προϊόντος: | 304 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |


