Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
Σημείωση: Η μέθοδος αυτή χρησιμοποιείται για την ανάλυση των υλικών.
| Ονομασία προϊόντος: | 316L πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Καλώδιο ατσάλινου χάλυβα 304/316 1x7/7x7/1x19/7x19
| Ονομασία προϊόντος: | 304 316 Σχοινιά από ατσάλι |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
Επισκόπηση της ατσάλινης πλάκας SS304L 304L μήκος 13m με υπηρεσία OEM
| Ονομασία προϊόντος: | 304l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
904L Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα 00Cr20Ni25Mo4.5Cu NO8904 1.4539 317J5L X1NiCrMoCu25-20-5
| Ονομασία προϊόντος: | 904l λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
06Cr23Ni13 S30908 309S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για μηχανικά μέρη
| Ονομασία προϊόντος: | 309s σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για οικιακό υλικό
| Ονομασία προϊόντος: | Πηνίο 310S από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
SUS201 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα 1.4372 12Cr17Mn6Ni5N S20100
| Ονομασία προϊόντος: | 201 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
200/300/400 σειρά/ διπλό ατσάλι επεξεργασία επιφάνειας πετρελαίου άλεσης σύρματος σχεδίασης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σχέδιο συρματόσχοινου άλεσης πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διακόσμηση τοίχων, ξενοδοχείο, κουζίνα, σκάλα |
Βιομηχανική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 309S Αντιοξειδωτικό 1 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | 309s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS321 321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 150 mm με ορθογώνια διατομή
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 321 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |


