Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
SS316L 316L Paslanmaz çelik levha 200mm-13000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 316l paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
304/316 sınıfı paslanmaz çelik tel kablo 1x7/7x7/1x19/7x19
| Ürün Adı: | 304 316 Paslanmaz çelik tel halatlar |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
SS304L 304L paslanmaz çelik levha uzunluğu 13m OEM hizmeti ile
| Ürün Adı: | 304L paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
904L paslanmaz çelik bant bobini 00Cr20Ni25Mo4.5Cu NO8904 1.4539 317J5L X1NiCrMoCu25-20-5
| Ürün Adı: | 904L paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
06Cr23Ni13 S30908 309S Mekanik parçalar için paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | 309s Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Ev malzemeleri için paslanmaz çelik sarmal
| Ürün Adı: | 310S Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
SUS201 Paslanmaz çelik bobini 1.4372 12Cr17Mn6Ni5N S20100
| Ürün Adı: | 201 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
200/300/400 Serisi/ Dupleks Paslanmaz Çelik Yüzey Tedavisi Yağlı Döşeme Tel Çizimi
| Yüzey Tedavisi: | Yağ Taşlama Teli Çizimi |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Uygulama: | Dış duvar dekorasyonu, otel, mutfak, merdiven |
Endüstriyel 309S paslanmaz çelik plaka Antioksidan 1 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 309S Paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
SS321 321 Düzgen kesimi ile paslanmaz çelik plaka 150 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 321 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |


