همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 180 محصولات.
ضد اکسید کننده صنعتی 309S فولاد ضد زنگ ضخامت 1mm
| نام محصول: | 309S صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
SS321 321 صفحه فولاد ضد زنگ ضخامت 150 میلی متر با برش مستطیل
| نام محصول: | ورق استیل 321 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
SS409L 409L ورق فولاد ضد زنگ مقاوم به گرما
| نام محصول: | 409L صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
XFC 201 صفحه فولاد ضد زنگ 3000mm قطر بیرونی برای وسایل خانگی
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
SS2205 2205 صفحه فولاد ضد زنگ شکل مستطیل برای صنعت شیمیایی
| نام محصول: | 2205 صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
طناب قطب فولاد ضد زنگ 904L به صورت سرد
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 904L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
صنعتی 304 فولاد ضد زنگ SS304 ورق در سیم پیچ OEM خدمات
| نام محصول: | 304 سیم پیچ فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
صنعتی 316L سیم پیچ فولاد ضد زنگ SS316L ورق در سیم پیچ OEM خدمات
| نام محصول: | کویل فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
سیم پیچ صنعتی فولاد ضد زنگ 304L SS304 سیم پیچ 0.2mm ضخامت
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 304 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
0Cr23Ni13 S30908 309S سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای صنعت انرژی
| نام محصول: | 309s کویل فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |

