همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
فولاد ضد زنگ 316L برای آشپزخانه
| نام محصول: | ورق فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
ورق از فولاد ضد زنگ 310S شکل حلقه ای
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
409L صفحه فولاد ضد زنگ X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti
| نام محصول: | 409L صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
12Cr17Mn6Ni5N S20100 SUS201 1.4372 صفحه فولاد ضد زنگ برای پروژه های ساختمانی
| نام محصول: | ورق فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
شکل مستطیل صفحه فولاد ضد زنگ 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| نام محصول: | 2205 صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
F53 صفحه فولاد ضد زنگ 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| نام محصول: | ورق استیل 2507 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 استیل ضد زنگ
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
0.2mm ضخامت 304 فولاد ضد زنگ SS 304 سیم پیچ خدمات OEM
| نام محصول: | 304 سیم پیچ فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
316L سیم پیچ فولاد ضد زنگ 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| نام محصول: | کویل فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
430 سیم پیچ فولاد ضد زنگ 10Cr17 S43000 S43035 S43400 SUS430 X6Cr17
| نام محصول: | کویل استیل 430 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |


