Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Koudgewalste warmgewalste 316L roestvrijstalen plaat voor architectuur
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Ringvormige dwarsdoorsnede 310S roestvrij staal plaat maat
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
409L roestvrij staalplaat X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti
| Naam van het product: | 409L roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
12Cr17Mn6Ni5N S20100 SUS201 1.4372 Roestvrij staalplaat voor bouwprojecten
| Naam van het product: | 201 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Vlekkeloos staalplaat 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Naam van het product: | 2205 Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
F53 Plaat van roestvrij staal 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Naam van het product: | 2507 roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 roestvrij staal band Metalen bouwmateriaal
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
0.2mm dik 304 roestvrij staal spoel SS 304 spoel OEM service
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
316L roestvrij staal spoel 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
430 roestvrij staal spoel 10Cr17 S43000 S43035 S43400 SUS430 X6Cr17
| Naam van het product: | 430 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |


