Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
Płytka ze stali nierdzewnej 316L walcowana na zimno, walcowana na gorąco
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Wyrobek z stali nierdzewnej o przekroju pierścieniowym 310S
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
409L Płytka ze stali nierdzewnej X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti
| Nazwa produktu: | 409L Płytka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
12Cr17Mn6Ni5N S20100 SUS201 1.4372 Płyty ze stali nierdzewnej do projektów budowlanych
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Płytka ze stali nierdzewnej 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Nazwa produktu: | 2205 Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
F53 Płytka ze stali nierdzewnej 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Pasy ze stali nierdzewnej Materiał budowlany z metalu
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
0.2mm grubość 304 koła ze stali nierdzewnej SS 304 koła OEM Service
| Nazwa produktu: | Węzeł ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
316L cebula ze stali nierdzewnej 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
430 Węzeł ze stali nierdzewnej 10Cr17 S43000 S43035 S43400 SUS430 X6Cr17
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 430 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |


