Semua produk
kata kunci [ stainless steel seamless pipe ] pertandingan 180 Produk.
12Cr17Mn6Ni5N S20100 SUS201 1.4372 Lempeng Baja Berkualitas Untuk Proyek Konstruksi
| Nama produk: | Plat Baja Tahan Karat 201 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
Bentuk persegi panjang Lempeng baja tahan karat 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Nama produk: | 2205 Lembar baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
F53 Lembar baja tahan karat 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Nama produk: | Plat baja tahan karat 2507 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Strip baja tahan karat Bahan bangunan logam
| Nama produk: | Strip baja tahan karat 309S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
Precision 310S stainless steel flat strip 0.1mm-16mm Untuk industri minyak & gas
| Nama produk: | Strip baja tahan karat 310S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
316L Koil baja tahan karat 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Nama produk: | Koil Baja Tahan Karat 316L |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
430 Koil baja tahan karat 10Cr17 S43000 S43035 S43400 SUS430 X6Cr17
| Nama produk: | 430 Kumparan Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
SS2328 SAF2507 Koil baja tahan karat F53 022Cr25Ni7Mo4N
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 2507 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
022Cr23Ni5Mo3N Koil baja tahan karat S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 2205 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
SS304L 304L Lembar baja tahan karat 200mm-13000mm Panjang
| Nama produk: | 304L Plat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |

