Semua produk
kata kunci [ stainless steel seamless pipe ] pertandingan 190 Produk.
06Cr25Ni20 S31008 310S Koil baja tahan karat Ketebalan 16 mm
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Cold Rolled 201 Stainless Steel Coil 0.2mm 0.3mm 2mm 3mm tebal
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 201 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
XFC 2205 Koil baja tahan karat 022Cr23Ni5Mo3N
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 2205 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Cold Drawing 2507 Koil Baja Ringan Untuk Industri Petrokimia
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 2507 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Bagian pengelasan logam stainless steel khusus Bagian stamping laser sheet metal cutting
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |
Bagian pemotongan laser logam OEM Layanan pemotongan laser stainless steel
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |
6x19 304 baja tahan karat kawat tali tahan korosi
| Nama produk: | 304 tali kawat stainless steel |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.1mm-50.0mm |
Industri 304 stainless steel Stick Bar Bulat Solid Rod 6000mm Panjang
| Nama produk: | 304 Stainless Steel Stick |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6mm-800mm |
7x19 316L Rope stainless steel Rolling atau Cold Drawing
| Nama produk: | Tali kawat baja stainless 316L |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.1mm-50.0mm |
Kekuatan tarik tinggi Kabel kawat stainless steel tahan abrasi 1x7 7x7
| Nama produk: | Tali kawat stainless steel |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.1mm-50.0mm |


