Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
06Cr25Ni20 S31008 310S Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Δυνατότητα 16 mm
| Ονομασία προϊόντος: | Πηνίο 310S από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Κρύο έλασμα 201 από ανοξείδωτο χάλυβα 0,2 mm 0,3 mm 2 mm 3 mm πάχος
| Ονομασία προϊόντος: | 201 Πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
XFC 2205 Σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr23Ni5Mo3N S32205
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
2507 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα για την πετροχημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
Τμήματα συγκόλλησης μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
Μέρη κοπής με λέιζερ μετάλλου OEM Υπηρεσία κοπής με λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
6x19 304 Ατσάλινα σχοινιά ανθεκτικά στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | Σχοινιά από χαλύβδινο |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
Βιομηχανική 304 από ανοξείδωτο χάλυβα Στύλος Στρογγυλή ράβδο Στερεή ράβδο 6000mm μήκος
| Ονομασία προϊόντος: | 304 Ατσάλινη ράβδος |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
7x19 316L Ατσάλινο σχοινί κυλίνδρου ή ψυχρής έλξης
| Ονομασία προϊόντος: | 316L σχοινιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
Υψηλή αντοχή στη τράβηξη Ατσάλινο καλώδιο ατσάλινου καλωδίου Ανθεκτικό στην τριβή 1x7 7x7
| Ονομασία προϊόντος: | Σχοινιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |


