Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
SS2328 SAF2507 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Για την πετροχημική βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
SS304L 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα 200mm-13000mm μήκος
| Ονομασία προϊόντος: | 304l πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
310S Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα πλάκα ανθεκτική στη διάβρωση 1000mm μήκος
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS409L 409L Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτικά στη θερμότητα
| Ονομασία προϊόντος: | 409L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
SS2507 2507 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα OEM Υπηρεσία ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Ανθεκτικός στη θερμότητα 316l Τάση από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L Τάση δομικό υλικό
| Ονομασία προϊόντος: | 316L λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Προσαρμοσμένο υλικό κατασκευής μετάλλου 309S από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 309s λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Βιομηχανική κλάση 310S Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος 16 mm
| Ονομασία προϊόντος: | 310S λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
SS201 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα που σχηματίστηκε με ψυχρή έλαση για τον τομέα της αυτοκινητοβιομηχανίας
| Ονομασία προϊόντος: | λουρίδα ανοξείδωτου 201 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
2507 Ατσάλινη λωρίδα περιστροφής ανθεκτική στη διάβρωση για την μηχανική των ωκεανών
| Ονομασία προϊόντος: | 304 λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |


