همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
SS2328 SAF2507 سیم پیچ فولاد ضد زنگ F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 برای صنایع پتروشیمی
| نام محصول: | 2507 طناب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
SS304L 304L صفحه فولاد ضد زنگ 200mm-13000mm طول
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 304L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
310S فولاد ضد زنگ ضد خوردگی 1000mm طول
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
SS409L 409L ورق فولاد ضد زنگ مقاوم به گرما
| نام محصول: | 409L صفحه فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
SS2507 2507 صفحه فولاد ضد زنگ OEM سرویس مقاوم در برابر خوردگی
| نام محصول: | ورق استیل 2507 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
مقاومت در برابر گرما 316l نوار فولاد ضد زنگ SS316L نوار مواد ساختاری
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
مواد ساختمانی فلزی 309S
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
نوار فولاد ضد زنگ درجه صنعتی 310S ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
SS201 نوار فولادی فولادی فولادی فولادی برای زمینه خودرو
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
2507 سیم پیچ استیل ضد زنگ مقاوم در برابر خوردگی برای مهندسی اقیانوس
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |


