همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel seamless pipe ] همخوانی داشتن 190 محصولات.
چوب فولاد ضد زنگ 2205 سیاه سرد
| نام محصول: | 2205 چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
۲۵۰۷ سد گرد از فولاد ضد زنگ سیاه سطح صنعتی
| نام محصول: | 2507 چوب استیل ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
316ti فولاد ضد زنگ سیم جوشکاری 16mm سیم کابل فولاد
| نام محصول: | سیم استیل ضد زنگ 316ti |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 0.1-16 میلی متر قابل تنظیم |
سیم کابل فولاد ضد زنگ AISI 201 304 304L 316 316L 410 430 321 204
| نام محصول: | سیم فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 0.1-16 میلی متر قابل تنظیم |
قطع لیزر فلز فولاد ضد زنگ قطعات چاپی اندازه سفارشی
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
شماره 2B شماره 2D درمان سطح فولاد ضد زنگ شماره 1 شماره 3 شماره 4 شماره 6 شماره 7 شماره 8
| درمان سطح: | طراحی سیم سنگ زنی روغن |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| درخواست: | دکوراسیون دیوار بیرونی ، هتل ، آشپزخانه ، پله |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S صفحه فولاد ضد زنگ طول 1 متر
| نام محصول: | صفحه فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | مستطیل |
316L نوار فولاد ضد زنگ 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 مقاوم به خوردگی
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
دقيق 310S فولاد فولاد مسطح نوار 0.1mm-16mm برای صنعت نفت و گاز
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
022Cr23Ni5Mo3N سیم پیچ فولاد ضد زنگ S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| نام محصول: | کویل فولادی ضد زنگ 2205 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |


