Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 190 producten.
Koud getrokken zwarte 2205 roestvrijstalen stok helder ronde ijzeren staalbalken
| Naam van het product: | 2205 Stak van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
2507 Ronde staalstaaf van zwarte roestvrij staal
| Naam van het product: | 2507 Stak van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
316ti roestvrij staal lasdraad 16 mm staal kabeldraad
| Naam van het product: | 316ti roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
AISI 201 304 304L 316 316L 410 430 321 204
| Naam van het product: | Draad van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm Aanpasbaar |
Stainless Steel Metal Laser Cutting Stamping Parts Custom Size
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
No. 2B No. 2D Vlekvrye staal oppervlaktebehandeling No. 1 No. 3 No. 4 No. 6 No. 7 No. 8
| Oppervlaktebehandeling: | Olie slijpdraad |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Buitenmuurdecoratie, Hotel, Keuken, Trap |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Roestvrijstalen plaat 1m lengte
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
316L roestvrijstalen band 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Precision 310S roestvrij staal platte band 0.1mm-16mm Voor de olie- en gasindustrie
| Naam van het product: | 310S roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
022Cr23Ni5Mo3N roestvrij staal spoel S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Naam van het product: | 2205 Spoel van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |


