Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
Czarny 2205 ze stali nierdzewnej, wyciągnięty na zimno
| Nazwa produktu: | 2205 Pręty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
2507 Czarny okrągły pręt ze stali nierdzewnej powierzchnia klasy przemysłowej
| Nazwa produktu: | 2507 Stal ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
Włókno spawane ze stali nierdzewnej 316ti
| Nazwa produktu: | Drut stali nierdzewnej 316TI |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
Przewód kablowy ze stali nierdzewnej na zamówienie AISI 201 304 304L 316 316L 410 430 321 204
| Nazwa produktu: | Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
Części do laserowego cięcia metalu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
No 2B No 2D Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej No 1 No 3 No 4 No 6 No 7 No 8
| Obsługa powierzchni: | Rysunek drutu szlifierskiego oleju |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Zewnętrzna dekoracja ściany, hotel, kuchnia, schody |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Płytka ze stali nierdzewnej 1 m długości
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
316L pasek ze stali nierdzewnej 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 Odporny na korozję
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Precyzja 310S Płaszczyzna ze stali nierdzewnej 0,1 mm-16 mm dla przemysłu naftowego i gazowego
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
022Cr23Ni5Mo3N cewka ze stali nierdzewnej S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |


