Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
SS2328 SAF2507 Zwoje ze stali nierdzewnej F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Do przemysłu petrochemicznego
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
SS304L 304L Płytka ze stali nierdzewnej 200mm-13000mm Długość
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
310S Płytka ze stali nierdzewnej Płytka odporna na korozję Długość 1000 mm
| Nazwa produktu: | Płyty ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
SS409L 409L Płytka ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 409L Płytka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
SS2507 2507 Płytka ze stali nierdzewnej OEM
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Odporny na ciepło 316l pas ze stali nierdzewnej SS316L pas Materiał konstrukcyjny
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Niestandardowy materiał budowlany ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Przemysłowy stopień 310S Pas ze stali nierdzewnej grubość 16 mm
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
SS201 Ściany ze stali nierdzewnej walcowane na zimno do produkcji samochodów
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
2507 Wlewy ze stali nierdzewnej odporne na korozję dla inżynierii oceanicznej
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |


