Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
Podnoszący winda z stali nierdzewnej Włosy odporne na ciepło dla windy
| Nazwa produktu: | Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
FC/IWS Liny / Podnoszenie / Liniociąg / Kabel lotniczy ze stali nierdzewnej 1x7 7x7 1x19 6x19
| Nazwa produktu: | Włókna z stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
Przemysł Liny z drutu ze stali nierdzewnej 310S 302 430 316 317 Walcowane na gorąco na zimno do szczotkowania
| Nazwa produktu: | 304 316 Liny z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
SS316 Lotnictwo T316 Liny z drutu ze stali nierdzewnej 1/8" 3/16" 1/4" 1x19 7x7 7x19
| Nazwa produktu: | 316 Liny z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
Czarny SS630 ze stali nierdzewnej, okrągły pręt średnica 6 mm-800 mm HRC30-40
| Nazwa produktu: | 630 Stal ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
309S Czarny pręt ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 309S ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
Wyroby z nierdzewnej stali 310S
| Nazwa produktu: | 310S Styczka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
321 Czarny pręt ze stali nierdzewnej odporny na korozję Długość 6000 mm
| Nazwa produktu: | 321 Stal ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
410 Czarne stali nierdzewnej Pręty stałe okrągłe pręty stalowe Materiał budowlany
| Nazwa produktu: | 410 Stal ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
316Ti Czarny sztylet ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 316Ti, ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |


