Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
Ελκυστήρας ανυψωτήρα Ατσάλινη σύρμα σχοινιά ανθεκτικά στη θερμότητα για ανελκυστήρα
| Ονομασία προϊόντος: | Σχοινιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
FC/IWS σχοινί / ανύψωση / καλωδιακό / Ατσάλινο αεροπορικό καλώδιο 1x7 7x7 1x19 6x19
| Ονομασία προϊόντος: | Σχοινιά από χαλύβδινο |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
Βιομηχανία Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα 310S 302 430 316 317 Ζεστά-ψυχρά τυλιγμένα για καθαρισμό
| Ονομασία προϊόντος: | 304 316 Σχοινιά από ατσάλι |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
SS316 Αεροσκάφη T316 Ατσάλινα σύρμα σχοινιά 1/8" 3/16" 1/4" 1x19 7x7 7x19 Για υλικό κάλυψης καλωδίων κατάρτισης
| Ονομασία προϊόντος: | 316 Σχοινιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm-50.0mm |
Μαύρο SS630 από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλή ράβδο Διαμέτρου 6mm-800mm HRC30-40
| Ονομασία προϊόντος: | 630 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
309S Μαύρη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα στρογγυλή ράβδος κυλίνδρους ή ψυχρής έλξης
| Ονομασία προϊόντος: | 309S Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
Προσαρμοσμένα μεγέθη 310S από ανοξείδωτο χάλυβα Μαύρες στρογγυλές ράβδους με κυκλική διατομή
| Ονομασία προϊόντος: | 310S Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
321 Μαύρη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτική στη διάβρωση μήκος 6000 mm
| Ονομασία προϊόντος: | 321 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
410 Μαύρο από ανοξείδωτο χάλυβα Στερεός ράβδος Στρογγυλή ράβδος από χάλυβα Κατασκευαστικό υλικό
| Ονομασία προϊόντος: | 410 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
316Ti μαύρο από ανοξείδωτο χάλυβα ράβδος στρογγυλή ράβδος ράβδος ανθεκτική στη θερμότητα
| Ονομασία προϊόντος: | 316Ti Ατσάλινη ράβδο |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |


