Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
Ψυχρά τραβηγμένα μαύρα 2205 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
2507 Στρογγυλή ράβδο από μαύρο ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 2507 Στάβλος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 6 mm-800 mm |
316ti ατσάλινο καλώδιο συγκόλλησης 16mm καλώδιο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 316ti Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
Τεχνουργήματα από σίδηρο ατσάλινο
| Ονομασία προϊόντος: | Σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διάμετρος: | 0.1-16mm Προσαρμόσιμο |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Μεταλλικό Laser Cutting Stamping Τμήματα Custom μέγεθος
| Ονομασία προϊόντος: | Τρίψιμο λέιζερ από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος: | 1 mm έως 200 mm |
| Διαδικασία: | Κόψιμο με λέιζερ |
Αριθ. 2Β Αριθ. 2Δ Επεξεργασία επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα Αριθ. 1 Αριθ. 3 Αριθ. 4 Αριθ. 6 Αριθ. 7 Αριθ. 8
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σχέδιο συρματόσχοινου άλεσης πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή: | Εξωτερική διακόσμηση τοίχων, ξενοδοχείο, κουζίνα, σκάλα |
GB JIS ASTM URS KS BS EN AS 310S Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα μήκος 1m
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
316L ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 ανθεκτική στη διάβρωση
| Ονομασία προϊόντος: | 316L λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 310S λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
022Cr23Ni5Mo3N Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |


