Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel seamless pipe ] αγώνας 190 προϊόντα.
Κρύο τυλιγμένο θερμό τυλιγμένο 316L πλακέτα από ανοξείδωτο χάλυβα για την αρχιτεκτονική διακόσμηση σκεύη
| Ονομασία προϊόντος: | 316L πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Κύκλωμα με κυκλική διατομή 310S φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 310s πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
409L Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti
| Ονομασία προϊόντος: | 409L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
12Cr17Mn6Ni5N S20100 SUS201 1.4372 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα για κατασκευαστικά έργα
| Ονομασία προϊόντος: | 201 πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
Σχήμα ορθογώνου Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ονομασία προϊόντος: | 2205 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
F53 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Ονομασία προϊόντος: | πιάτο ανοξείδωτου 2507 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | Στρογγυλοειδής |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία προϊόντος: | 309s λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
0.2mm παχιά 304 ατσάλινα σπείρα SS 304 σπείρα OEM εξυπηρέτηση
| Ονομασία προϊόντος: | Στρογγυλοειδή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
316L τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Ονομασία προϊόντος: | 316L σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |
430 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα S43000 S43035 S43400 SUS430 X6Cr17
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα ανοξείδωτου 430 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.2mm-16mm |


