Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
Asansör asansörü paslanmaz çelik tel ipler asansör için ısıya dayanıklı
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik tel ipleri |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
FC/IWS İp / Taşım / Teleferik / Paslanmaz Çelik Uçak Kablosu 1x7 7x7 1x19 6x19
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik tel ipleri |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
Endüstri Paslanmaz Çelik Tel İpler 310S 302 430 316 317 Çamaşır için Sıcak Soğuk Dolaştırılmış
| Ürün Adı: | 304 316 Paslanmaz çelik tel halatlar |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
SS316 Uçak T316 Paslanmaz Çelik Tel İpler 1/8 " 3/16 " 1/4 " 1x19 7x7 7x19 Güverte Kablo Çitleri Donanım için
| Ürün Adı: | 316 Paslanmaz çelik tel ipleri |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
Siyah SS630 paslanmaz çelik yuvarlak çubuk 6mm-800mm çapı HRC30-40
| Ürün Adı: | 630 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
309S Siyah paslanmaz çelik çubuk yuvarlak çubuk yuvarlak veya soğuk çizim
| Ürün Adı: | 309s paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
Özel Boyutlar 310S Paslanmaz Çelik Çubuklar Çember Kesitli Siyah Yuvarlak Çubuklar
| Ürün Adı: | 310S Paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
321 Siyah paslanmaz çelik çubuk korozyona dayanıklı 6000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 321 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
410 Siyah paslanmaz çelik katı çubuk yuvarlak çelik çubuk inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 410 paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
316Ti Siyah Paslanmaz Çelik Sıcaklık Dayanıklı Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Ürün Adı: | 316Ti paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |


