Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 180 Ürünler.
Binanın yapısı için korozyona dayanıklı halka şeklindeki SS 304 kaynaklı boru
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
OEM Servisi Paslanmaz Çelik Lazer Kesme Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
Endüstriyel sınıf yüzey paslanmaz bant bobini 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ürün Adı: | 2205 paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
304 paslanmaz şerit 06Cr19Ni10 304 SUS304 S30400 1.4301 Elektrik endüstrisi için
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Yemek takımı paslanmaz şerit bobini F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 SS2328 SAF2507
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
ASTM 430 Paslanmaz Bobin SS 430 Bobin Manyetikli OEM Servisi
| Ürün Adı: | 430 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Sıcaklığa dayanıklı 304 paslanmaz bant SS 304 bantlar Tıbbi endüstri için
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Korozyona Direnci SS2205 Paslanmaz Şerit Bobin Endüstriyel Sınıf Yüzeyi
| Ürün Adı: | 2205 paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
1 mm 1.2 1.5 1.6 mm SS Kablo Kablosu Sert Şampanya Özel
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Tel |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 0.1-16mm özelleştirilebilir |
Özel Metal Yapılama SS Lazer Kesme Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |

