Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel seamless pipe ] eşleşme 190 Ürünler.
06Cr25Ni20 S31008 310S Paslanmaz çelik bobini 16 mm kalınlığı
| Ürün Adı: | 310S Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Soğukta yuvarlanmış 201 Paslanmaz Çelik Bobin 0.2mm 0.3mm 2mm 3mm Kalınlığı
| Ürün Adı: | 201 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
XFC 2205 Paslanmaz çelik bobini 022Cr23Ni5Mo3N S32205
| Ürün Adı: | 2205 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Soğuk çekim 2507 Petrokimya endüstrisi için paslanmaz çelik sarmal
| Ürün Adı: | 2507 Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Özel paslanmaz çelik metal kaynak parçaları metal lazer kesme damgalama parçaları
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
Metal Lazer Kesme Parçaları OEM Paslanmaz Çelik Lazer Kesme Servisi
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |
6x19 304 paslanmaz çelik tel ipler korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik tel ipleri |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
Endüstriyel 304 paslanmaz çelik çubuk yuvarlak çubuk katı çubuk 6000mm Uzunluk
| Ürün Adı: | 304 paslanmaz çelik çubuğu |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Çapraz: | 6mm-800mm |
7x19 316L paslanmaz çelik ipleri yuvarlama veya soğuk çekim
| Ürün Adı: | 316L paslanmaz çelik tel halatlar |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |
Yüksek Tensile Gücü Paslanmaz Çelik Tel Kablo Sıvışmaya Dirençli 1x7 7x7
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik tel ipleri |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-50.0mm |


