Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
06Cr25Ni20 S31008 310S Węzeł ze stali nierdzewnej grubość 16 mm
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Walcowana na zimno cewka ze stali nierdzewnej 201 0,2 mm 0,3 mm 2 mm 3 mm grubość
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
XFC 2205 Zwoje ze stali nierdzewnej 022Cr23Ni5Mo3N S32205
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 2205 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
2507 Węzeł ze stali nierdzewnej do przemysłu petrochemicznego
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Części do spawania metalu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
Części do cięcia laserowego metalu OEM Usługa cięcia laserowego ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
6x19 304 liny z stali nierdzewnej odporne na korozję
| Nazwa produktu: | Włókna z stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
Przemysłowy 304 ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Włókno ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
7x19 316L Wiązka ze stali nierdzewnej, walcowana lub ciągnięta na zimno
| Nazwa produktu: | Liny drutu ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| Nazwa produktu: | Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |


