Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 190 produkty.
Niewielki rozmiar okrągły 316L sztabka ze stali nierdzewnej czarny kij odporny na korozję
| Nazwa produktu: | 316L Stal ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
Ochrona przed korozją 304 316 316L Przędza z drutu ze stali nierdzewnej Ultra Fine dla wyrobów włókienniczych
| Nazwa produktu: | 304 316 316L Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
201 301 304 306 306 l 406 Drut ze stali nierdzewnej 0,8 mm
| Nazwa produktu: | Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
1 mm drut SS304 304l drut ze stali nierdzewnej Długość dostosowana
| Nazwa produktu: | Drut ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
Włókno ze stali nierdzewnej o szerokości 16 gabarytów 304 316
| Nazwa produktu: | Drut ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
200 serii Stal nierdzewna Oczyszczanie powierzchni olejem Szlifowanie drutu
| Obsługa powierzchni: | Rysunek drutu szlifierskiego oleju |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Zewnętrzna dekoracja ściany, hotel, kuchnia, schody |
304 316 321 Obróbka powierzchni rur z stali nierdzewnej Olej szlifowanie Wyrysunek drutu
| Obsługa powierzchni: | Rysunek drutu szlifierskiego oleju |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Zewnętrzna dekoracja ściany, hotel, kuchnia, schody |
Gładkie wykończenie Złoża nierdzewnej obróbka powierzchni Szlifowanie olejem i rysowanie drutu
| Obsługa powierzchni: | Rysunek drutu szlifierskiego oleju |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Zewnętrzna dekoracja ściany, hotel, kuchnia, schody |
Płytka ze stali nierdzewnej przemysłowej X2CrTi12 1.4512 S40903 S40900 SUS409L 022Cr11Ti 409L
| Nazwa produktu: | 409L Płytka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
Wyroby z stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |


