Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel seamless pipe ] mecz 180 produkty.
Obsługa powierzchni metalu ze stali nierdzewnej w produktach spożywczych i napojów
| Obsługa powierzchni: | Rysunek drutu szlifierskiego oleju |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie: | Zewnętrzna dekoracja ściany, hotel, kuchnia, schody |
SS 201 310S 316L 317L 304 321 Drut ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Drut ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 0,1-16 mm konfigurowalne |
430 Pas ze stali nierdzewnej 10Cr17 S43000 S43035 S43400 X6Cr17
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 430 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
321 Zwoje ze stali nierdzewnej 06Cr18Ni10Ti SUS321 S32100 1.4541 Odporne na korozję
| Nazwa produktu: | 321 Węzeł ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Płytka ze stali nierdzewnej gładkiej SS304 304 o powierzchni przemysłowej
| Nazwa produktu: | Płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | prostokąt |
430 Pas ze stali nierdzewnej SS 430 cewka 0, 1 mm grubość
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 430 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Przemysłowa 321 cewka ze stali nierdzewnej 321 SS cewka z arkuszem
| Nazwa produktu: | 321 Węzeł ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Przemysł Usługa cięcia laserowego stali nierdzewnej Usługa OEM
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
Przemysłowy 304L ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 304l |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Usługa cięcia laserowego w przemyśle stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |

