Semua produk
kata kunci [ stainless steel seamless pipe ] pertandingan 180 Produk.
Perawatan permukaan logam stainless steel untuk makanan dan minuman
| Pengolahan Permukaan: | Menggerakan kawat gerinda |
|---|---|
| Bahan: | Baja tahan karat |
| Aplikasi: | Dekorasi dinding eksterior, hotel, dapur, tangga |
SS 201 310S 316L 317L 304 321 kawat baja tahan karat
| Nama produk: | Kawat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 0.1-16mm dapat disesuaikan |
430 Strip baja tahan karat 10Cr17 S43000 S43035 S43400 X6Cr17
| Nama produk: | 430 Strip Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
321 Koil baja tahan karat 06Cr18Ni10Ti SUS321
| Nama produk: | 321 Koil baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Plat baja tahan karat SS304 304 halus dengan permukaan kelas industri
| Nama produk: | Plat Baja Tahan Karat 304 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
430 Strip baja tahan karat SS 430 Coil 0.1mm Ketebalan Untuk Peralatan Kimia
| Nama produk: | 430 Strip Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
Industri 321 Koil baja tahan karat 321 SS Koil lembaran OEM
| Nama produk: | 321 Koil baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Industri Layanan pemotongan laser stainless steel Layanan OEM
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |
Industri 304L stainless steel coil sheet tahan korosi 0.2mm-16mm
| Nama produk: | Koil Baja Tahan Karat 304l |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
Industri baja tahan karat Laser Cut Service Metal Powder Coating OEM Service
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |

