Semua produk
kata kunci [ stainless steel seamless pipe ] pertandingan 180 Produk.
OEM stainless steel sheet metal fabrication layanan pemotongan laser untuk suku cadang mobil
| Nama produk: | Pemotongan laser baja tahan karat |
|---|---|
| Ketebalan: | 1mm hingga 200 mm |
| proses: | pemotongan laser |
SS316L 316L Lembar baja tahan karat 200mm-13000mm Panjang
| Nama produk: | Plat stainless steel 316L |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
Kelas 304/316 Kabel kawat baja tahan karat 1x7/7x7/1x19/7x19
| Nama produk: | 304 316 tali kawat stainless steel |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.1mm-50.0mm |
SS304L 304L Lembar baja tahan karat 13m Panjang Dengan layanan OEM
| Nama produk: | 304L Plat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
904L Stainless Steel Strip Coil 00Cr20Ni25Mo4.5Cu NO8904 1.4539 317J5L X1NiCrMoCu25-20-5
| Nama produk: | 904L strip baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
0.2mm tebal 304 stainless steel coil SS 304 coil OEM layanan
| Nama produk: | 304 Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
06Cr23Ni13 S30908 309S Koil baja tahan karat untuk bagian mekanik
| Nama produk: | 309s Koil baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S Koil baja tahan karat untuk peralatan rumah tangga
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
SUS201 Koil baja tahan karat 1.4372 12Cr17Mn6Ni5N S20100
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 201 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
200/300/400 Series/ Duplex stainless steel surface treatment Oil grinding wire Drawing
| Pengolahan Permukaan: | Menggerakan kawat gerinda |
|---|---|
| Bahan: | Baja tahan karat |
| Aplikasi: | Dekorasi dinding eksterior, hotel, dapur, tangga |

