Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel seamless pipe ] bij elkaar passen 180 producten.
OEM-service voor lasersnijden van roestvrijstalen platen van metaal voor auto-onderdelen
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
SS316L 316L roestvrijstalen plaat 200 mm-13000 mm lengte
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Klasse 304/316 roestvrijstalen draadkabel 1x7/7x7/1x19/7x19
| Naam van het product: | 304 316 Draadtouwen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
SS304L 304L roestvrij staal plaat 13m lengte met OEM service
| Naam van het product: | 304l roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
904L roestvrij staal strip spoel 00Cr20Ni25Mo4.5Cu NO8904 1.4539 317J5L X1NiCrMoCu25-20-5
| Naam van het product: | 904l roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
0.2mm dik 304 roestvrij staal spoel SS 304 spoel OEM service
| Naam van het product: | 304 roestvrij staal spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
06Cr23Ni13 S30908 309S Kool van roestvrij staal voor mechanische onderdelen
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S roestvrijstalen spoel voor huishoudelijke apparatuur
| Naam van het product: | 310S roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
SUS201 roestvrij staal spoel 1.4372 12Cr17Mn6Ni5N S20100
| Naam van het product: | 201 roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
200/300/400 serie/ Duplex roestvrij staal oppervlaktebehandeling olie slijpdraad tekening
| Oppervlaktebehandeling: | Olie slijpdraad |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Buitenmuurdecoratie, Hotel, Keuken, Trap |

