Semua produk
kata kunci [ stainless steel seamless pipe ] pertandingan 190 Produk.
SS2328 SAF2507 Koil baja tahan karat F53 022Cr25Ni7Mo4N
| Nama produk: | Kumparan Baja Tahan Karat 2507 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0.2mm-16mm |
SS304L 304L Lembar baja tahan karat 200mm-13000mm Panjang
| Nama produk: | 304L Plat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
310S stainless steel sheet plat tahan korosi panjang 1000mm
| Nama produk: | 310S pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
SS409L 409L Lembar Piring Baja Rinsless Cold Rolled tahan panas
| Nama produk: | 409L Plat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
SS2507 2507 Piring baja tahan karat OEM Service Korosi tahan
| Nama produk: | Plat baja tahan karat 2507 |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Persilangan: | persegi panjang |
Panas tahan 316l Strip stainless steel SS316L Strip Bahan struktural
| Nama produk: | Strip Baja Tahan Karat 316L |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
Bahan Bangunan Logam Strip 309S Stainless Steel
| Nama produk: | Strip baja tahan karat 309S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
Strip baja tahan karat kelas industri 310S Ketebalan 16 mm
| Nama produk: | Strip baja tahan karat 310S |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
SS201 Strip stainless steel yang digulung dingin untuk bidang otomotif
| Nama produk: | 201 Strip Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |
2507 Stainless Steel Strip Coil Korosi Tahan Untuk Teknik Samudra
| Nama produk: | 304 Strip Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar eksekusi: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Ketebalan: | 0,1mm-16mm |


