Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel treatment ] bij elkaar passen 91 producten.
316L roestvrij staal dikwandige buis ronde vorm naadloze buis
| Naam van het product: | 316l roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Industriële 309S roestvrijstalen plaat Antioxidant 1 mm dikte
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
Warmtebestendige 316l roestvrijstalen band SS316L band Structuurmateriaal
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Industriële 316L roestvrijstalen spoel SS316L plaat in spoel OEM service
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
06Cr25Ni20 S31008 310S roestvrij staal spoel 16 mm dik
| Naam van het product: | 310S roestvrijstalen spoel |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Kleine grootte Ronde 316L roestvrij staal staafstaaf Zwarte stok Corrosiebestendige
| Naam van het product: | 316L roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Hoge precisie naadloze roestvrij staalpijp op maat Corrosiebestendige
| Naam van het product: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | ASME SA-312/SA-312M, ASME SA-213/SA213M, GB/T14976, ASTM A312 enz. |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
310S 316L 316TI 904L 2205 2507 Roestvrij stalen buizen Corrosiebestendig
| Naam van het product: | Gelaste buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Lasersnijden van roestvrij staal plaat metalen vervaardiging voor auto-onderdelen
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
Industrie Lasersnijden van roestvrij staal OEM-service
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |


