Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel treatment ] bij elkaar passen 91 producten.
Ronde vorm 309S roestvrijstalen buis met industriële oppervlakte
| Naam van het product: | 309S roestvrij staalnaadloze buis |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Ringvormige dwarsdoorsnede 310S roestvrij staal plaat maat
| Naam van het product: | 310s roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | Rechthoek |
316L roestvrijstalen band 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 Corrosiebestendig
| Naam van het product: | 316L roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 roestvrij staal band Metalen bouwmateriaal
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
XFC C276 naadloze buis van roestvrij staal ronde vorm voor chemische verwerking
| Naam van het product: | C276 naadloos buisje van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
XFC 304L Roestvrij staal gespannen buis industriële kwaliteit oppervlak SS304L buizen
| Naam van het product: | 304L roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
309S roestvrij staal strip metalen bouwmateriaal
| Naam van het product: | 309s roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
2507 Roestvrij staal band spoel Corrosiebestendige voor oceaantechniek
| Naam van het product: | 304 roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Koud trekken 2507 roestvrijstalen spoel voor de petrochemische industrie
| Naam van het product: | 2507 Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.2mm-16mm |
Op maat gemaakte delen voor het lassen van metaal van roestvrij staal
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |


