Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel treatment ] eşleşme 91 Ürünler.
Endüstriyel sınıf yüzeyli yuvarlak şekli 309S paslanmaz çelik boru
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Halkalı Çapraz Bölüm 310S Paslanmaz Çelik Yaprak Özel Boyut
| Ürün Adı: | 310S paslanmaz çelik plaka |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | Dikdörtgen |
316L paslanmaz çelik şeridi 022Cr17Ni12Mo2 SUS316L 1.4404 S31603 korozyona dayanıklı
| Ürün Adı: | 316L Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
06Cr23Ni13 309S SUS309S S30908 1.4833 Paslanmaz çelik şeridi Metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
XFC C276 Kimyasal İşleme İçin Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Yuvarlak Şekil
| Ürün Adı: | C276 Paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
XFC 304L paslanmaz çelik kaynaklı boru endüstriyel sınıf SS304L yüzey boru
| Ürün Adı: | 304L paslanmaz çelik kaynaklı boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |
Özel 309S paslanmaz çelik bant metal inşaat malzemesi
| Ürün Adı: | 309S paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Okyanus mühendisliği için korozyona dayanıklı 2507 Paslanmaz Çelik Çizgi Bobini
| Ürün Adı: | 304 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Soğuk çekim 2507 Petrokimya endüstrisi için paslanmaz çelik sarmal
| Ürün Adı: | 2507 Paslanmaz çelik bobini |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.2mm-16mm |
Özel paslanmaz çelik metal kaynak parçaları metal lazer kesme damgalama parçaları
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik lazer kesimi |
|---|---|
| Kalınlığı: | 1 mm ila 200 mm |
| işlemi: | lazer kesimi |


