Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel treatment ] eşleşme 91 Ürünler.
Fob Liman Şanghay Veya Gerektiği Gibi Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Özel Yapım Kalınlık Dış Çap 6mm'den 610mm'ye Dayanıklı
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
Tianjin Limanı Yükleme Limanı Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru, FOB NINGBO Ticaret Terimleri
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
|---|---|
| Hs Code: | 7222110000 |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Dış Çap 6mm'den 610mm'ye Kadar Soğuk Çekme Dikişsiz Çelik Boru Ucu BE VEYA PE Titiz Endüstri Standartlarını Karşılayacak Şekilde Üretilmiştir
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
321 Kalite Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru Yüksek Sıcaklık Ortamları İçin İdeal Seçim Nakliye Müzakere Edilir
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
ASTM B16.10 B16.19'a ve Özelleştirilmiş Boyutlara Göre Üretilmiş SCH40 Et Kalınlığı Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
Endüstri/İnşaat için Dairesel Kesitli Yüksek Basınçlı Dikişsiz Çelik Boru
| Hs Code: | 7222110000 |
|---|---|
| Surface Treatment: | Polished |
| Cross Section: | Annular |
Endüstriyel sınıf yüzey paslanmaz bant bobini 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ürün Adı: | 2205 paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Korozyona Direnci SS2205 Paslanmaz Şerit Bobin Endüstriyel Sınıf Yüzeyi
| Ürün Adı: | 2205 paslanmaz çelik şerit |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Kalınlığı: | 0.1mm-16mm |
Endüstri ve İnşaat Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru, Halkasal Kesitli
| Cross Section: | Annular |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
Halkalı Kesim SS Dikişsiz Tüp 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| Ürün Adı: | 310s paslanmaz çelik dikişsiz boru |
|---|---|
| Uygulama standartları: | GB, JIS, ASTM, URS, KS, BS, EN, |
| Enine kesit: | halka şeklinde |


