Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel treatment ] αγώνας 91 προϊόντα.
Λιμάνι Φορτώσεως Σαγκάη ή όπως απαιτείται Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς συγκόλληση κατά παραγγελία Πάχος Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Ανθεκτικό
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Customize: | Available |
| Corrosionresistance: | High Corrosion Resistance In Various Environments |
Λιμάνι φόρτωσης Tianjin, Ψυχρής έλξης, Α liềnωτης χαλύβδινος σωλήνας με όρους εμπορίου FOB NINGBO
| Welding Type: | Seamless , Spiral Welded |
|---|---|
| Hs Code: | 7222110000 |
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
Εξωτερική διάμετρος 6mm έως 610mm Ψυχρής έλασης άνευ ραφής χαλύβδινος σωλήνας άκρο BE ή PE Κατασκευασμένος για να πληροί αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
Αξία 321 Σιδηροδρομικό σωλήνα υψηλής πίεσης Ιδανική επιλογή για περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας Ναυτιλία Διαπραγματεύονται
| Section Shape: | Round |
|---|---|
| En Standards: | EN 10216-5, EN 10216-7 |
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
Πάχος τοιχώματος SCH40 σωλήνας χάλυβα χωρίς συγκόλληση υψηλής πίεσης κατασκευασμένος σύμφωνα με τα ASTM B16.10 B16.19 και προσαρμοσμένα μεγέθη
| Customize: | Available |
|---|---|
| Outside Diameter: | 6mm To 610mm |
| Payment Term: | T/T, L/C, Western Union |
Βιομηχανική ποιότητα επιφάνειας ατσάλινης ταινίας 022Cr23Ni5Mo3N S32205 1.4462 SUS329J3L S22053 SAF2205
| Ονομασία προϊόντος: | λουρίδα ανοξείδωτου 2205 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Αντίσταση στη διάβρωση SS2205 Επιφάνεια βιομηχανικής κλάσης από ατσάλινη ταινία
| Ονομασία προϊόντος: | λουρίδα ανοξείδωτου 2205 |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Δάχος: | 0.1mm16mm |
Βιομηχανία και Κατασκευές Σωλήνας Χάλυβα Ελκυστού Ψυχρής Έλξης Χωρίς Ραφή με Δακτυλιοειδή Διατομή
| Cross Section: | Annular |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
Εγγυώδης διατομή SS Seamless Tube 06Cr19Ni10 SUS304 S30400 1.4301
| Ονομασία προϊόντος: | 310S χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πρότυπα εκτέλεσης: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| Διατομή: | κυκλώδης |


