Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel treatment ] αγώνας 91 προϊόντα.
Σωλήνας από διπλό ανοξείδωτο χάλυβα με λοξό άκρο, εξωτερική διάμετρος από 6mm έως 610mm, βαρέως τύπου, ανθεκτικός στη διάβρωση, για βιομηχανική χρήση
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
Τέλος Σωλήνας από ωστενιτικό ανοξείδωτο χάλυβα BE Or PE Προσαρμοσμένος κατάλληλος για εγκαταστάσεις αγωγών πετρελαίου, φυσικού αερίου και πετροχημικών
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Thickness: | Custom Made |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
BA Επιφάνεια Austenitic ατσάλινο σωλήναTube ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 τόνο κατάλληλο για επεξεργασία νερού και θαλάσσιες εφαρμογές
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Processing Technology: | Hot Rolled |
Πυροσωλήνα από ανοξείδωτο ανοξείδωτο χάλυβα από λιμάνι του Νίνγκμπο
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |
Σωλήνας Ανοξείδωτου Χάλυβα 1/8" 24 Αδιάλειπτος με Σωλήνα Υψηλής Λάμψης και Άλλα
| Product Type: | Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
| Hs Code: | 7222110000 |
100% επιθεώρηση Ατσάλι αδιάβροχο σωλήνα κρύο έλαση κρύο έλξη μέθοδος διαδικασίας υψηλή αντοχή στη διάβρωση βιομηχανική εφαρμογή
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
|---|---|
| Color: | Gold White Silver |
| Product Type: | Pipe |
1.4301 Ατσάλι αδιάβροχο σωλήνα ψυχρή σύρση 100% επιθεώρηση Παροχή απόδοσης σε απαιτητικά περιβάλλοντα
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
Πλάτος Σύμφωνα με τις Ανάγκες του Πελάτη Ανοξείδωτος Σωλήνας Χωρίς Ραφή SUS304 Βαθμός Υλικού Όροι Παράδοσης 30 Ημέρες Άμεση Αποστολή
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Lead Time: | 7 Work Days |
| Technics: | Cold Drawing |
NO4 Edelstahl nahtloses Rohr EN 10216-5 Kaltgewalzte warmgewalzte nahtlose Rohre für Bau und Infrastruktur
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Tubo de acero inoxidable laminado en caliente sin costura, sección redonda, extremos lisos, ideal para aplicaciones industriales y estructurales
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |


