Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ stainless steel treatment ] eşleşme 91 Ürünler.
Sanayi Tipi Ağır Hizmet Tipi Korozyona Dayanıklı Boru, 6mm'den 610mm'ye Kadar Dış Çaplı, Eğimli Uçlu Dubleks Paslanmaz Çelik Boru
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
Son BE veya PE Austenit Stainless Steel PipeTube Petrol Gazı ve Petrokimyasal Boru hattı tesisatları için uygun özelleştir
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Thickness: | Custom Made |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
BA Yüzeyli Östenitik Paslanmaz Çelik Boru Minimum Sipariş Miktarı 1 ton Su Arıtma ve Deniz Uygulamaları İçin Uygun
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Processing Technology: | Hot Rolled |
Ningbo Port Seamless Austenitic Stainless Steel PipeTube Loading Port kaynak Tipi
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |
1/8" 24 Paslanmaz Çelik dikişsiz boru ile yüksek ışık boru ve daha fazlası
| Product Type: | Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
| Hs Code: | 7222110000 |
%100 Muayene Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Soğuk Haddelenmiş Soğuk Çekilmiş İşlem Yöntemi Yüksek Korozyon Direnci Endüstriyel Uygulama
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
|---|---|
| Color: | Gold White Silver |
| Product Type: | Pipe |
1.4301 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Soğuk Çekme %100 Muayene, Zorlu Ortamlarda Performans Sağlar
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
Genişliği Müşterinin İhtiyaçlarına Göre Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru SUS304 Sınıf Malzeme Teslimat Şartları 30 Gün Hızlı Nakliye
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Lead Time: | 7 Work Days |
| Technics: | Cold Drawing |
NO4 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru EN 10216-5 İnşaat ve Altyapı için Soğuk Çekme Sıcak Çekme Dikişsiz Boru
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik dikişsiz boru yuvarlak bölüm şekli düz uçlar endüstriyel uygulamalar ve yapısal için idealdir
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |


