همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel treatment ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
لوله فولادی ضد زنگ دوبلکس با انتهای پخ خورده، قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر، لوله های مقاوم در برابر خوردگی سنگین برای مصارف صنعتی
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| End: | BE Or PE |
| Thickness: | Custom Made |
لوله فولادی ضد زنگ آستنیتی BE یا PE سفارشی مناسب برای تاسیسات خطوط لوله نفت، گاز و پتروشیمی
| Stock: | Stock |
|---|---|
| Thickness: | Custom Made |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
لوله از فولاد ضد زنگ با سطح آستنیتیک کمترین مقدار سفارش 1 تن مناسب برای تصفیه آب و کاربردهای دریایی
| Mechanicalproperties: | High Tensile Strength And Durability |
|---|---|
| Technics: | Hot Rolled |
| Processing Technology: | Hot Rolled |
لوله استیل ضد زنگ آستنیتی بدون درز بندر نینگبو برای جوشکاری در نوع جوشکاری بندر بارگیری
| Trade Terms: | FOB NINGBO |
|---|---|
| Size: | 1/8" - 24 |
| Product Type: | Pipe |
لوله بدون درز فولادی ضد زنگ 1/8 اینچ 24 با لوله نور بالا و موارد دیگر
| Product Type: | Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
| Hs Code: | 7222110000 |
لوله بدون درز فولادی ضد زنگ با بازرسی 100 درصدی، روش فرآیند نورد سرد و کشش سرد، مقاومت در برابر خوردگی بالا، کاربرد صنعتی
| Process Method: | Cold Rolled And Cold Drawn |
|---|---|
| Color: | Gold White Silver |
| Product Type: | Pipe |
1.4301 فولاد ضد زنگ لوله بدون درز کشیدن سرد 100 درصد بازرسی ارائه عملکرد در محیط های سخت
| Lead Time: | 7 Work Days |
|---|---|
| Type: | Seamless Pipe |
| Section: | Round |
عرض با توجه به نیازهای مشتری لوله بی سیم فولاد SUS304 درجه مواد شرایط تحویل 30 روز ارسال سریع
| Diameter: | 1/2inch~26inch |
|---|---|
| Lead Time: | 7 Work Days |
| Technics: | Cold Drawing |
NO4 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ EN 10216-5 لوله های بدون درز از فولاد ضد زنگ
| End: | BE Or PE |
|---|---|
| Ends: | Beveled, Plain |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ نورد گرم، مقطع گرد، انتهای ساده، ایده آل برای کاربردهای صنعتی و سازه ای
| Technics: | Hot Rolled |
|---|---|
| Application: | Construction |
| Temperatureresistance: | Up To 1100°C Depending On Grade |


