همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel treatment ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
نوار فولاد ضد زنگ درجه صنعتی 310S ضخامت 16 میلی متر
| نام محصول: | نوار فولادی ضد زنگ 310S |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
لوله بدون درز فولاد ضد زنگ SCH40 با قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر، ضخامت سفارشی ساخته شده، ایده آل برای سیستم های انتقال سیالات
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
لوله فولادی بدون درز برای کاربردهای صنعتی و ساختاری
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
06Cr23Ni13 S30908 309S سیم پیچ فولاد ضد زنگ برای قطعات مکانیکی
| نام محصول: | 309s کویل فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
راه حل لوله بدون درز فولاد ضد زنگ با سطح سیاه آنیل شده در دمای 1040 درجه سانتیگراد، قطر خارجی 6 میلی متر تا 610 میلی متر مورد استفاده در سیستم های خط لوله نفت و گاز
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
لوله های فولاد ضد زنگ SS304 بدون سلسله
| نام محصول: | لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
316L لوله های فولاد ضد زنگ لوله های گرد فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | لوله های جوشیده شده از فولاد ضد زنگ 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
لوله های بی سیم فولاد ضد زنگ صنعتی با استانداردهای GB JIS ASTM URS KS BS EN AS
| نام محصول: | لوله بدون درز از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
316L سیم پیچ فولاد ضد زنگ 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| نام محصول: | کویل فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |
SS2328 SAF2507 سیم پیچ فولاد ضد زنگ F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 برای صنایع پتروشیمی
| نام محصول: | 2507 طناب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.2mm-16mm |


