Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel treatment ] mecz 91 produkty.
Przemysłowy stopień 310S Pas ze stali nierdzewnej grubość 16 mm
| Nazwa produktu: | Taśma ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej SCH40 o średnicy zewnętrznej od 6 mm do 610 mm, wykonana na zamówienie, idealna do systemów transportu płynów
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Fob Port: | Shanghai Or As Required |
Rura stalowa bez szwu ciągniona na zimno o niestandardowej grubości, rura bez szwu ze stali nierdzewnej do zastosowań przemysłowych i konstrukcyjnych
| Payment: | T/T, L/C, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Stock: | Stock |
| End: | BE Or PE |
06Cr23Ni13 S30908 309S Zwoje ze stali nierdzewnej do części mechanicznych
| Nazwa produktu: | 309s Koła ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
Czarna twarz Rurociąg bezszwodowy z stali nierdzewnej Rozwiązanie przegrzane 1040C Średnica zewnętrzna 6mm do 610mm Używane w systemach rurociągów gazowych
| Size Standard: | ASTM B16.10 & B16.19 & Customized |
|---|---|
| Face: | Black |
| Thickness: | Custom Made |
Precyzyjne SS304 Bezszwowe Rury ze stali nierdzewnej Polerowany okrągły kształt
| Nazwa produktu: | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
316L Rurociągi spawane ze stali nierdzewnej Rurociągi okrągłe ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Rury spawane ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Przemysłowe rury bez szwu ze stali nierdzewnej z normami GB JIS ASTM URS KS BS EN AS
| Nazwa produktu: | Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
316L cebula ze stali nierdzewnej 022Cr17Ni12Mo2 316L SUS316L 1.4404 S31603
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |
SS2328 SAF2507 Zwoje ze stali nierdzewnej F53 022Cr25Ni7Mo4N S32750 1.4410 2507 Do przemysłu petrochemicznego
| Nazwa produktu: | Cewka ze stali nierdzewnej 2507 |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,2 mm-16 mm |


