Wszystkie produkty
-
Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej
-
Spawana rura ze stali nierdzewnej
-
Płyta ze stali nierdzewnej
-
pasek ze stali nierdzewnej
-
Cewka ze stali nierdzewnej
-
Pozostałe maszyny
-
Obsługa powierzchni ze stali nierdzewnej
-
Wiązki z drutu ze stali nierdzewnej
-
Włóczęga ze stali nierdzewnej
-
Drut ze stali nierdzewnej
słowa kluczowe [ stainless steel treatment ] mecz 91 produkty.
Części do cięcia laserowego metalu OEM Usługa cięcia laserowego ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
7x19 316L Wiązka ze stali nierdzewnej, walcowana lub ciągnięta na zimno
| Nazwa produktu: | Liny drutu ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-50,0 mm |
316Ti Czarny sztylet ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | 316Ti, ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
Czarny 2205 ze stali nierdzewnej, wyciągnięty na zimno
| Nazwa produktu: | 2205 Pręty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Średnica: | 6 mm-800 mm |
OEM Bezszwodowa rura ze stali nierdzewnej do transportu płynów i gazów
| Nazwa produktu: | Bezszwowa rura ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Przekrój: | pierścieniowy |
Części do laserowego cięcia metalu ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
Usługa cięcia laserowego w przemyśle stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Cięcie laserowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość: | 1 mm do 200 mm |
| proces: | cięcie laserowe |
NS3304 Węzeł szczelinowy ze stali nierdzewnej N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Nazwa produktu: | C276 Hastelloy Steel pasek |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
XFC C276 Hastelloy Strip Slit Coil ze stali nierdzewnej dla przemysłu chemicznego
| Nazwa produktu: | C276 Hastelloy Steel pasek |
|---|---|
| Normy wykonania: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Gęstość: | 0,1 mm-16 mm |
Rura bez szwu ze stali nierdzewnej do gatunku 304L dla portu załadunkowego w porcie Tianjin
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |


