همه محصولات
کلید واژه ها [ stainless steel treatment ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
قطعات برش لیزر فلزی OEM خدمات برش لیزر فولاد ضد زنگ
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
7x19 316L طناب فولاد ضد زنگ رولینگ یا کشیدن سرد
| نام محصول: | طناب های سیم استیل 316L |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-50.0mm |
316Ti استیک فولاد ضد زنگ سیاه استک گرد مقاوم به گرما
| نام محصول: | چوب از فولاد ضد زنگ 316Ti |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
چوب فولاد ضد زنگ 2205 سیاه سرد
| نام محصول: | 2205 چوب فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| قطر: | 6mm-800mm |
OEM لوله بی سیم فولاد ضد زنگ برای حمل مایعات و گاز
| نام محصول: | لوله بدون درز از جنس استنلس استیل |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| سطح مقطع: | حلقوی |
قطع لیزر فلز فولاد ضد زنگ قطعات چاپی اندازه سفارشی
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
صنعت فولاد ضد زنگ خدمات برش لیزر پوشش پودر فلزی خدمات OEM
| نام محصول: | برش لیزری فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ضخامت: | 1 میلی متر تا 200 میلی متر |
| فرآیند: | برش لیزر |
NS3304 سیم پیچ شکاف فولاد ضد زنگ N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| نام محصول: | نوار فولادی C276 Hastelloy |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
XFC C276 Hastelloy Strip Slit Coil از فولاد ضد زنگ برای صنعت شیمیایی
| نام محصول: | نوار فولادی C276 Hastelloy |
|---|---|
| استانداردهای اجرایی: | gb ، jis ، astm ، urs ، ks ، bs ، en ، |
| ضخامت: | 0.1mm-16mm |
لوله بدون درز از فولاد ضد زنگ برای درجه 304L بندر بارگیری بندر تیانجن
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |


