Alle producten
zoekwoorden [ stainless steel treatment ] bij elkaar passen 91 producten.
Metalen lasersnijde onderdelen OEM-lasersnijdiensten voor roestvrij staal
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
7x19 316L roestvrij staal touw rollen of koud trekken
| Naam van het product: | 316L roestvrijstalen draadtouwen |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1 mm-50.0 mm |
316Ti zwart roestvrij staal staaf rond staafstaaf hittebestendig
| Naam van het product: | 316Ti roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
Koud getrokken zwarte 2205 roestvrijstalen stok helder ronde ijzeren staalbalken
| Naam van het product: | 2205 Stak van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Diameter: | 6 mm-800 mm |
OEM naadloze buis van roestvrij staal voor het vervoer van vloeistoffen en gassen
| Naam van het product: | Naadloze buizen van roestvrij staal |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Tekeningsgraad: | ringvormig |
Stainless Steel Metal Laser Cutting Stamping Parts Custom Size
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
Laser-snijservice voor de roestvrij staalindustrie
| Naam van het product: | lasersnijden van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm tot 200 mm |
| Proces: | Lasersnijden |
NS3304 Slitscoil van roestvrij staal N10276 / Hastelloy C-276 / NIMO16CR15W / NC17D
| Naam van het product: | C276 Hastelloy-staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
XFC C276 Hastelloy strip roestvrij staal gespleten spoel voor de chemische industrie
| Naam van het product: | C276 Hastelloy-staalstrook |
|---|---|
| Uitvoeringsnormen: | GB,JIS,ASTM,URS,KS,BS,EN,AS |
| Dikte: | 0.1mm16mm |
Roestvrijstalen naadloze buis voor kwaliteit 304L Laadpoort Tianjin Haven
| Grade: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 321H, 310S, 347H, 2205, 2507 |
|---|---|
| Usage: | Industry/Construction |
| Warranty: | 1 Years |


